W związku z dochodzącymi do nas informacjami o telefonach do osób starszych z propozycjami bezpłatnych masażów w domu pacjenta,
informujemy, że firma Medikor nie świadczy tego typu usług medycznych ani nie wykonuje tych telefonów.

Zarząd Medikor
[x]

Zespół rozluźnienia pochwy

Łóżko

 1. Na czym polega zespół rozluźnienia pochwy?

  To jest nadmierne rozciągnięcie pochwy na skutek osłabienia tkanek ścian pochwy i struktur ją otaczających. Jest on wynikiem przebytych porodów, ciężkiej pracy fizycznej oraz naturalnego procesu starzenia.

  Zespół ten dla wielu kobiet stanowi poważny problem w kontaktach seksualnych, ponieważ znacznie obniża satysfakcję z życia seksualnego. Jednocześnie zespół ten powoduje skrępownie i zażenowanie ponieważ kobieta ma świadomość odczuwania zmian w jej organiźmie przez partnera.

 2. Jak można leczyć zespół rozluźnienia pochwy?

  Najnowszą, najbardziej skuteczną i bezpieczną metodą jest obkurczanie pochwy przy zastosowaniu lasera. Metoda to daje gwarancję przeprowadzenia zabiegu w sposób preyzyjny, bez krwawienia, bezbolesny. Jednocześnie metoda ta zapewnia szybkie gojenie tkanek, bez konieczności stosowania leków przeciwbólowych po zabiegu, do normalnej aktywności wraca się bezpośrednio po zabiegu, jedynym ograniczeniem jest wstrzemięźliwość seksualna przez okres około miesiąca.

 3. Na czym polega laserowe obkurczanie pochwy?

  Metoda ta jest bezpieczna i nie niesie za sobą żadnego ryzyka powikłań. Polega na fototermicznym, nieablacyjnym działaniu wiązki lasera na ściany pochwy powodując mnóstwo precyzyjnie rozmieszczonych mikrourazów w śluzówce pochwy w efekcie czego dochodzi do napięcia i obkurczenia pochwy. Skutkiem tego jest gruntowna przebudowę całej śluzówki, ponieważ wiązka lasera stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej.

 4. Wskazania do zabiegu obkurczania pochwy metodą laserową.

  Spadek napięcia pochwy i jej rozluźnienie które jest spowodowane: porodami, urazami okołoporodowymi, ciężką praca fizyczną , wrodzonymi zmianami tkanki łącznej, procesami starzenia i spadkiem poziomu hormonów.
  W efekcie prowadzi to do braku satysfakcji ze współżycia polegającej na zmniejszeniu doznań do ich całkowitego braku włącznie.

 5. Efekt laserowego obkurczania pochwy.

  Po zabiegu tkanki pochwy stają sie bardziej napięte i elastyczne. Zmniejszeniu ulega obwód pochwy (pochwa staje się ciaśniejsza), jest lepiej nawilżona, polepszają się doznania seksualne. Znacznie poprawia się komfort życia.

Więcej informacji pod numerem telefonu:
61 840 12 12
603 351 186
od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 21.00 lub w soboty od 08.00 do 14.00

MEDIKOR

ul. Braniewska 20
60-454 Poznań

tel. 61 840 12 12
tel. 61 841 79 25

kom. 603 35 11 86
fax 61 840 12 09

www.medikor.eu
info@medikor.eu

Nasi partnerzy:

Akceptujemy płatności kartą