Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/medi1/domains/medikor.eu/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/medi1/domains/medikor.eu/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Medikor NZOZ Braniewska

W związku z dochodzącymi do nas informacjami o telefonach do osób starszych z propozycjami bezpłatnych masażów w domu pacjenta,
informujemy, że firma Medikor nie świadczy tego typu usług medycznych ani nie wykonuje tych telefonów.

Zarząd Medikor
[x]

Historia Medikoru

Przychodnia Specjalistyczna Medikor NZOZ świadczy usługi medyczne i troszczy się o swoich pacjentów już od ponad dziesięciu lat. Medikor rozpoczął działalność w grudniu 2001 roku, otwierając dwie placówki medyczne w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym.

Przez pierwsze pięć lat kadrę Medikoru stanowili specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa. W 2006 roku dołączyli do nich lekarze innych specjalizacji: kardiologii, reumatologii, laryngologii, endokrynologii, urologii oraz neurologii. W tym samym czasie w przychodni zaczęła funkcjonować pierwsza pracownia USG.

Wraz z dynamicznym rozwojem usług i rosnącą liczbą pacjentów w 2007 r. władze Medikoru podjęły działania związane z budową nowej, większej siedziby. Pierwszy kamień węgielny pod budowę kolejnej placówki położony został jeszcze w tym samym roku. Na lokalizację przychodni wybrano ul. Braniewską w Poznaniu.

Siedziba Medikor

Przecięcie wstęgi nastąpiło 1 września 2008 roku. Nowa placówka skupiła wszystkie gabinety Medikoru dotychczas działające w Poznaniu. Wraz ze zmianą siedziby, zakres świadczonych usług został poszerzony o kolejne specjalności medyczne.

W 2007 roku placówka wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

W 2013 roku nastąpiło przekształcenie Przychodni Specjalistycznej Medikor NZOZ w Medikor Sp. z o. o.

Obecnie oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są badania USG-pełen zakres łącznie z badaniami prenatalnymi i USG stawów biodrowych u dzieci, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

MEDIKOR

ul. Braniewska 20
60-454 Poznań

tel. 61 840 12 12
tel. 61 841 79 25

kom. 603 35 11 86
fax 61 840 12 09

www.medikor.eu
info@medikor.eu

Nasi partnerzy:

Akceptujemy płatności kartą